BENGT BERGLUND. akvarell på papper, signerad samt daterad 97.

366427. BENGT BERGLUND. akvarell på papper, signerad samt daterad 97.

24 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Berglund (Född 1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Berglund (Född 1936)

Antal besök: 1 293