366342. FÜRSTENBERG, MODELL "FÜRSTIN". 53 stycken kaffesats/teservis.
En samling av 53 stycken: 16 tårtplattor, 16 fat, 10 kaffekoppar, 7 tekoppar, 2 kannor, 1 sockerkruka. Grön fiducialstämpel från 1950-talet.
Smärre ålderstecken, 1 kaffekopp med nagg.