Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
JOSEF SCHOTT. BLOMSTERSTILLEBEN MED BIN, akvarell, signerad "Scott 83", 1983.
366284. JOSEF SCHOTT. BLOMSTERSTILLEBEN MED BIN, akvarell, signerad "Scott 83", 1983.
33 x 23 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 23 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
895