TAKLAMPA, funkis, 1930-tal.

TAKLAMPA, funkis, 1930-tal.
36626. TAKLAMPA, funkis, 1930-tal.

Kupa av frostat glas med randdekor. total höjd 58 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 3 307