KALLE GUSTAFSSON. "Jazz, Stockholm" C-print. Signerad. Edition 1/5.

366248. KALLE GUSTAFSSON. "Jazz, Stockholm" C-print. Signerad. Edition 1/5.

Kunder: Vogue, Esquire, GQ, Neiman Marcus, Hackett, Paul Smith, H&M, Oscar Jacobsson, Peroni, Barbour, Mr Porter, Rolex, Tod´s, Orient Express, Gant, Volvo.

Driver även Galerie Maison Premiere tillsammans med Christian Sonesson sedan sommar 2015. Maison Premiere ställer ut och kurerar design/arkitektur från 1900-talets största arkitekteter och formgivare, vi lägger särskild vikt på de stora franska mästarna som Le Corbusier och Pierre Jeanneret.

Bildyta 66.5 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 66.5 x 53 cm.

Antal besök: 2 924