KASK, för Brandförsvaret, Sverige.

366218. KASK, för Brandförsvaret, Sverige.

Märkt Fiber-Hjälm, längd 30 cm.

Slitage, repor märken, bucklor, nit saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 003