HUSHÅLLSVÅG, metall, Duplex, 1900-talets mitt.

366173. HUSHÅLLSVÅG, metall, Duplex, 1900-talets mitt.

Våg med längd 18, höjd 28 cm.

Ej komplett, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Våg med längd 18, höjd 28 cm.

Ej komplett, bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 342