KÖKSASSISTENT, Philips HR2986/B 1980/90-tal.

366142. KÖKSASSISTENT, Philips HR2986/B 1980/90-tal.

med flertalet tillbehör, bland annat rivskivor och juicekran.

ej funktionstestad, åldersslitage.

Antal besök: 14 902