BENGT BÖCKMAN. PARTI GRAFIK, 2 st Färglitografier nr 116/1199, 242/299, signerade.

366138. BENGT BÖCKMAN. PARTI GRAFIK, 2 st Färglitografier nr 116/1199, 242/299, signerade.

Båda ca 20x29 cm
Proveniens: Hedbergska samlingen.

Bengt Böckman (1937–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda ca 20x29 cm

Bengt Böckman (1937–2014)

Antal besök: 660