DOCKA, papier maché, 18/1900-tal.

366121. DOCKA, papier maché, 18/1900-tal.

Kommer med kläder. Höjd ca 17 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 081