BÉLA BALOGH. Stilleben. Olja på duk. Signerad.

366080. BÉLA BALOGH. Stilleben. Olja på duk. Signerad.

56.5 x 87 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56.5 x 87 cm.

Antal besök: 4 060