HUSHÅLLSVÅGAR, 2 st. Lindells, 1900-talets mitt.

366029. HUSHÅLLSVÅGAR, 2 st. Lindells, 1900-talets mitt.

Våg med vågskålar i rostfritt stål, längd 31, höjd 18 cm
Våg med vågskål i koppar, längd 22, höjd 27 cm.

Ena vågskålen saknas, bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 512