BORDSLAMPA, mässing och glas, Abo, Danmark, 1900-talets mitt.

366001. BORDSLAMPA, mässing och glas, Abo, Danmark, 1900-talets mitt.

Höjd 39 cm.

Smärre slitage samt tillverkningsdefekt på glasrör. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 872