Slitage, krackelyrer, färgbortfall, fläckar, en fot med lagning. Retuscher/senare bemålning på massakropp samt ögonlock. Ställvis sprickor på massa.
Ställvis kraftigt slitage på läder samt i behov av renovering vid leder. Peruk limmad. Kläder med mindre fläckar, lagningar, skador.