Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
SÖREN VIBERG. Ölandsmotiv, olja på pannå, signerad.
365982. SÖREN VIBERG. Ölandsmotiv, olja på pannå, signerad.
50 x 60 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 60 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 612