ALFRED WAHLBERG. Motiv från Västkusten, olja på duk, signerad Alfred W-b.

365967. ALFRED WAHLBERG. Motiv från Västkusten, olja på duk, signerad Alfred W-b.

42x54 cm

Ref: s 170, Svenska Hem i ord och bild, Årgång XXII, nr 8, 1934

Proveniens: Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Hål i duk, smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

42x54 cm

Hål i duk, smutsig.

Antal besök: 1 497