RAGNAR ALYRE. Porträtt, olja på pannå, signerad.

365964. RAGNAR ALYRE. Porträtt, olja på pannå, signerad.

41,5 x 33 cm.

Åldersslitage. Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

41,5 x 33 cm.

Åldersslitage. Smuts.

Antal besök: 1 380