Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
JARMILA HAKLOVA BULLA. "Den blåa viken", olja på pannå, signerad.
365950. JARMILA HAKLOVA BULLA. "Den blåa viken", olja på pannå, signerad.
37 x 43 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 43 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
1 097