DOCKOR 2 st, celluloid, Buschow & Beck, 1900-tal.

365946. DOCKOR 2 st, celluloid, Buschow & Beck, 1900-tal.

Båda märkta med hjälmsymbol samt "5", längd ca 36 cm.

En docka fortfarande monterad i kartong. Blundfunktion på en docka skadad/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 895