IRENE JARZ. "Masker II", grafiskt blad, numrerad 59/100, och signerad.

365942. IRENE JARZ. "Masker II", grafiskt blad, numrerad 59/100, och signerad.

Bildstorlek 10 x 10 cm.

Ej examinerad ur ram.

Irene Jarz (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 10 x 10 cm.

Ej examinerad ur ram.

Irene Jarz (Född 1952)

Antal besök: 748