IKON, silverrizza, miniatyr, Ryssland.

365875. IKON, silverrizza, miniatyr, Ryssland.

Stämplad 1867, B.C, 84. Ikonen ca 5,5 x 5 cm.

Bruksslitage, senare box.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, senare box.

Antal besök: 1 418