PEHR HILLESTRÖM. Gustaf Vasa hos Brahe på Tärna, olja på duk, signerad Hilleström.

365860. PEHR HILLESTRÖM. Gustaf Vasa hos Brahe på Tärna, olja på duk, signerad Hilleström.

52x58 cm

Pehr Hillerström (1732-1816)

Proveniens: Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Mindre krakelyrer och retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

52x58 cm

Pehr Hillerström (1732-1816)

Antal besök: 6 155