ANDERS KALLENBERG. Kor i sjöandskap, olja på duk, signerad A Kallenberg.

365855. ANDERS KALLENBERG. Kor i sjöandskap, olja på duk, signerad A Kallenberg.

63x94 cm

Anders Kallenberg, (1834-1902)

Proveniens: Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Krakelyrer och något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

63x94 cm

Krakelyrer och något smutsig.

Antal besök: 5 630