HAGHANS ENGSTEDT. "Morgon med gräsänder", färglitografi, signerad samt numrerad 74/120.

365828. HAGHANS ENGSTEDT. "Morgon med gräsänder", färglitografi, signerad samt numrerad 74/120.

Dagmått 37 x 24 cm.
Totalt mått 59 x 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 37 x 24 cm.
Totalt mått 59 x 44 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 378