DOCKA, biskvihuvud märkt 286, tygkropp, 1800/1900-tal.

365815. DOCKA, biskvihuvud märkt 286, tygkropp, 1800/1900-tal.

Med läder och moccaklädsel.
Längd ca 24,5 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med läder och moccaklädsel.
Längd ca 24,5 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 176