BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

BYRÅ, senbarock, 1700-tal.
365778. BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

Ek, välvd front, svängda ben, metallbeslag, längd 98, bredd 54, höjd 82 cm.

Bruksslitage. Lådor med fanersprickor, en kortsida med spricka. Renoverad och kompletterad. Senare skiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 548