STOLAR, 6 st. Galon och krom, 1900-talets andra hälft.

365739. STOLAR, 6 st. Galon och krom, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 74, sittdjup 40 cm.

Slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 74, sittdjup 40 cm.

Slitage samt skador.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 675