LENA KOLLER. "woman in wood 6" C-print. Signerad och daterad 1998/2207. Edition 1/5.

365692. LENA KOLLER. "woman in wood 6" C-print. Signerad och daterad 1998/2207. Edition 1/5.

59.5 x 44.5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

59.5 x 44.5 cm.

Antal besök: 1 799