365675. BJÖRN KELLER. Stolar. Archival Pigment Print. Signerad och daterad 2012. Edition 1/3.
För Nationalmuseum 1999 till utställningen "1900-2000 den moderna formen". Stolar Jasper Morrison och Caroline Schlyter. Bildyta 40.5 x 32 cm.