MATGRUPP,7 delar, 1900-2000-tal.

36564. MATGRUPP,7 delar, 1900-2000-tal.

Vitlaserat bord längd 150-200 ,bredd 100 cm samt 6 stolar grönrandig klädsel.

Slitage, gula fläckar på bordets skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 873