FICKUR 2 st, bland annat Longines, boetter av silver, 1800/1900-tal.

365636. FICKUR 2 st, bland annat Longines, boetter av silver, 1800/1900-tal.

Mormorsur omärkt, yttre diameter ca 3,5 cm.
Fickur Longines, yttre diameter ca 4,7 cm.

Slitage, skador, gravyr, en urtavla med retuscher. Urverk fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 730