LJUSSTAKE, "Fantasi", Osram, 1960-tal.

365635. LJUSSTAKE, "Fantasi", Osram, 1960-tal.

Elektrisk ljusstake, med dekor av färgat glas
Bredd 37, höjd 43 cm
Tillhörande förpackning medföljer.

Ej genomgången, smärre slitage, kartonger med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 37, höjd 43 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 8 003