PARTI TENN, 7 delar, 17 och 1800-tal.

36562. PARTI TENN, 7 delar, 17 och 1800-tal.

Bestående av kannor, skål med lock, matskål trol. Petter Wallgren verksam i Arboga 1793-1799 mm.

Slitage, skador och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador och bucklor.

Antal besök: 1 128