BORD, "TV604" teak. Tingströms Bra Bohag, Engström och Myrstrand.

365615. BORD, "TV604" teak. Tingströms Bra Bohag, Engström och Myrstrand.

TV-bänk. Rak raktangulär modell. Brännmärkt undersida. Längd 100, bredd 45, höjd 40 cm.

Små repor, gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små repor, gott bruksskick.

Antal besök: 1 470