SKRIVBORDSLAMPA samt VÄGGLAMPA, 1900-tal.

365552. SKRIVBORDSLAMPA samt VÄGGLAMPA, 1900-tal.

grön plåtskärm, höjd 26 - 52 cm.

bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 504