PARTI PORSLINSFIGURER, 10 delar, 1900-tal.

36554. PARTI PORSLINSFIGURER, 10 delar, 1900-tal.

9 porslinfigurer. Höjd 12 - 48 cm.
1 bordslyster. Höjd 38 cm.

Katt med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 bordslyster. Höjd 38 cm.

Katt med smärre nagg.

Antal besök: 869