FIOL, brännmärkt Stainer, 1800-tal samt STRÅKE.

365521. FIOL, brännmärkt Stainer, 1800-tal samt STRÅKE.

Fiolens längd 58,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiolens längd 58,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 469