HALLMÖBEL, Svenska möbelfabriken Bodafors, ek och spegelglas 1960-tal.

365508. HALLMÖBEL, Svenska möbelfabriken Bodafors, ek och spegelglas 1960-tal.

Bestående av spegel och konsolbord med låda. Längd 90, bredd 35, höjd 176 cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksskick.

Antal besök: 2 000