BOKHYLLA, teak 1950-tal. Rottne möbelindustri.

365490. BOKHYLLA, teak 1950-tal. Rottne möbelindustri.

Teak och svärtad björk. Tre hyllplan, fyra lådor samt utdragsskiva. Underst dörrpar med hyllinredning. Brännstämpel på baksidan. Längd 124, bredd 37, höjd 171 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 8 297