INGRID DESSAU. matta, rölakan, 1950/60-tal, ca. 220x144 cm.

365471. INGRID DESSAU. matta, rölakan, 1950/60-tal, ca. 220x144 cm.

Mönster i grå, gula och gröna färger.
Osignerad.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerad.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 3 526