FAT, tenn. Eric Pettersson Kreitz verksam i Stockholm 1753-1795/1805.

36546. FAT, tenn. Eric Pettersson Kreitz verksam i Stockholm 1753-1795/1805.

Diameter ca 43 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 43 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 1 460