PARTI, Böcker, 7 st, bl a En christens resa til den saliga ewigheten, 17/1800-tal.

365456. PARTI, Böcker, 7 st, bl a En christens resa til den saliga ewigheten, 17/1800-tal.

1 st, En christens resa til den saliga ewigheten, Bunian M. Johann,
Tryckt hos Joh Georg Lange År 1783.
2 st, Illustrerad Verldshistoria af Oskar jäger 1889.
1 st, Kosmos utkast till En Physisk Verldsbeskrifning af Alex von Humboldt 1852, Första Bandet.
1 st, Kosmos fjärde Bandet.
1 st, Danmarks Historia af C.F Allen, 1864.
1 st Lärobok i Kyrkohistorien af Joh. Heinr Kurtz, 1856.

Skador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st, Kosmos fjärde Bandet.

Skador, bruksslitage.

Antal besök: 1 156