STORMLYKTA, Optimus 930, 1900-tal.

365411. STORMLYKTA, Optimus 930, 1900-tal.

Höjd 32 cm
Påfyllare, instruktionsbok, glödstrumpa och packningsats följer med.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 13 295