SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.
36541. SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.

Teak.
Längd 170, bredd 42, höjd 74.

Slitage, fanerskador, fläckar, hack i skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.
Längd 170, bredd 42, höjd 74.

Antal besök: 11 292