SÄNGBORD, ett par, rokoko-stil.

365405. SÄNGBORD, ett par, rokoko-stil.

Sängbord med tre lådor vardera med mässingsbeslag
Hög 70 cm
Bredd 32 cm
Djup 31 cm
Proveniens: Hedbergska samlingen.

Bruksskick
Slitage. repor och fanérskada
Ett lådbeslag löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hög 70 cm
Bredd 32 cm
Djup 31 cm

Bruksskick
Slitage. repor och fanérskada
Ett lådbeslag löst.

Antal besök: 10 018