JACKA, brunt skinn/fårskinn, dansk design.

365390. JACKA, brunt skinn/fårskinn, dansk design.

Storlek L.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek L.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 453