FOTOGENLAMPSKUPA, glas, 1900-tal.

365369. FOTOGENLAMPSKUPA, glas, 1900-tal.

Höjd 25 cm. Diameter på insidans av ringen ca 7,5 cm.

Bruksslitage. Obetydliga nagg på ringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 902