STENFAT, Öland, slipad kantdekor, Kåre Johansen, 1989.

365354. STENFAT, Öland, slipad kantdekor, Kåre Johansen, 1989.

Orsten, Diam 26,5 cm, kanthöjd 5cm, signerat "Kåre J., 1989, Öland".

Repor under botten, smärre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 473