Bordsur. Höjd 61 cm.
Radio "Classic", sent 1900-tal.
Prydnadshäst. Höjd 60 cm.
Lampett putti med två ljushållare. Höjd 41 cm.
Bruksslitage, hästen med smärre skador.
Bordsur. Höjd 61 cm.
Prydnadshäst. Höjd 60 cm.