STENFAT, Gotland, Slite 1900-tal, signerat.

365334. STENFAT, Gotland, Slite 1900-tal, signerat.

Kalkstensfat, Ø 24 cm, kanthöjd 3,5 cm, ej läsbar signatur.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 4 980